Masturbacja – alternatywne źródło energii od Pornhub

Dobrze znany „,handlarz sprośnościami” Pornhub.com chce, aby jego klienci poświęcili uwagę ratowaniu planety za pomocą kinetycznego generatora energii, nazwany ze smakiem Wankband, który wykorzystuje ruchy nadgarstka do generowania prądu.wankband

„W Pornhub zawsze staramy się poprawić doświadczenia użytkownika oraz świat jako całość”, powiedział Corey Price, wiceprezes Pornhub.

W ten sposób wymyśliliśmy Wankband, technologię do noszenia, która pozwala użytkownikom wytwarzać i zbierać energię ze swoich „codziennych czynności”, by naładować, na przykład, smartphona – lub, zależnie od tego, jak długo wykonuje daną czynność, smartphona i tablet. Może to mieć ogromny wpływ na wykorzystanie energii oraz sprawić wielką przyjemność Matce Naturze.

Wynalazek wykorzystuje do generowania prądu pewną prostą technologię: ruchy w górę i dół powodują ruch małej kulki w rurce w opasce. Telefony lub tablety można doładować przez wejście micro-USB.

Przedstawiciel Pornhub powiedział The Register, że „pojedyncza sesja” z Wankband może wygenerować wystarczająco dużo energii, by zasilić 15-minutową rozmowę przez telefon lub zasilić telefon na godzinę czasu czuwania – co sugeruje, że testerzy są w tym, co robią bardzo dobrzy, albo bardzo kiepscy – zależy jak na to spojrzeć.

Zgodnie z wypowiedzią firmy, urządzenie jest typu unisex – działa zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zapewnia także wymówkę dla tych złapanych „w takcie”, którzy mogą zapewniać, że wzięli ochronę naszej planety w swoje ręce.

Chętni wypróbować urządzenie mogą dołączyć do programu „Wanking Warrior program” i zgłosić się jako „Be(a)ter testers” – to gra słów strony, nie nasza.


Cyfrowa Matka

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *